Ekonomi

Kirkland’ın yeni CEO’su Amy Sullivan oldu

NASHVILLE – Kirkland’s, Inc., özel bir konut dekorasyonu ve mobilya perakendecisi. (NASDAQ:KIRK), Amy Sullivan’ın 4 Şubat 2024 tarihinden itibaren İcra Kurulu Başkanı olarak terfi ettirildiğini duyurdu. 2023 Baharından bu yana Başkan ve Operasyon Direktörü olarak görev yapan Sullivan aynı zamanda şirketin yönetim kuruluna da katılacak. Görevi geçici CEO Ann Joyce’tan devralan Sullivan, yönetim kurulunda görev yapmaya devam edecek.

On yılı aşkın bir süredir Kirkland’s Home’da çalışan Sullivan, pazarlama ve ürün çeşitliliğinin uyumlaştırılmasına yenilenen bir odaklanma da dahil olmak üzere şirketin stratejik yeniden konumlandırma girişimlerine katkıda bulundu. Bu çalışmalar özellikle 2023 tatil sezonunda müşteri talebinin artması ve satışların artmasıyla prestij kazandı.

R. Kirkland’s Home Başkanı Wilson Orr, Sullivan’ın liderliğini övdü ve şirketi kârlı bir büyümeye doğru yönlendirme becerisine olan güvenini dile getirdi. Orr ayrıca Ann Joyce’un bir değişim döneminde şirkete liderlik etme ve markayı yeniden canlandırmadaki rolünü de takdir etti.

Sullivan, şirketin gidişatı ve stratejik girişimlerinin sonuçlarıyla ilgili heyecanını dile getirdi. Kirkland’s Home’un uzun vadeli büyüme potansiyelini açığa çıkarmayı ve grubu bir sonraki aşamaya taşımayı sabırsızlıkla bekliyor.

Kirkland’s Inc. 35 eyalette 338 mağazası ve e-ticaret sitesiyle müşterilerine uygun fiyatlı ev dekorasyonu ve mobilya seçenekleri sunmayı hedefliyor. Şirketin yaklaşımı, kaliteli çalışmaları tasarım ilhamıyla birleştirerek müşterilerin konut mobilyası ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu duyuru bir basın bültenine dayanmaktadır ve risklere ve belirsizliklere tabi olan ileriye dönük beyanlar içermektedir.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu