Haber
Nazilli Belediyespor Play-Off Çizgisinin Dışında Kaldı
![](https://sultandagihaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/nazilli-belediyespor-play-off-cizgisinin-disinda-kaldi-fLLEvN8l.webp)
NAZİLLİ,
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta sezonun başlamasına günler kala kurmayı başardığı takımla haftalarca zirve yarışında kalan Nazilli Belediyespor, geçtiğimiz haftalarda dağıldı. Nazilli, evinde bu galibiyetle liderliğe yükselen Esenler Erokspor’a 5-1 yenilerek son 4 karşılaşmadaki 3. yenilgisini aldı ve kendisini Play-Off çizgisinin dışında buldu. Nazilli Belediyespor ise farklı bir mağlubiyetle 22 puanda kalarak grupta yedinci sıraya geriledi.